Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Як замовити

Последовательность действий для заказа товара

 • 1. Клієнт Контактна інформація + ТЗ
 • 2. Майстерня Ціни + терміни
 • 3. Клієнт Аванс 30-50% щоб заняти чергу
 • 4. Майстерня Які потрібні розміри
 • 5. Майстерня Фото готового замовлення
 • 6. Клієнт Проплата залишку
 • 7. Майстерня Відправка

Писати треба на імейл armorysmith@gmail.com

Повна інформація про те, як замовити товар

 1. Пишіть ваше П.І.Б, в якій країні, та в якому місті ви живете.
  Що хочете замовити, озвучуєте, який матеріал і яка товщина, із загартуванням чи ні. Надсилаєте фотографії того, що хочете замовити. Бажано приклад із музею та з різних ракурсів. Якщо немає фото — малюєте ескіз-креслення. Описуєте всі нюанси – ширина деталей (петлі, пряжки, штифти, кнопки, шкіра для підшоломників або підкладок і т.д.), товщина заклепок …
 2. МИ озвучуємо вам ціну та кінець черги на даний момент. Також приблизно час виготовлення Вашого замовлення. Чому приблизне? Тому що кожна річ індивідуальна і розміри замовника теж, тому неможливо передбачити всі нюанси.
 3. Якщо вас все влаштовує, то щоб стати в чергу потрібно сплатити аванс 30-50%.
 4. Потім ми надсилаємо відео з описом, як знімати розміри, які нам потрібні. Дуже уважно знімайте розміри. В разі чого — десять разів перепитайте. Якщо ви дали неправильні розміри і через це річ вам не підійшла — претензії не приймаються.
 5. Коли починаємо роботу — поступово надсилаємо вам фото, і ви можете спостерігати за процесом роботи і вносити корективи.
 6. Якщо готовий виріб Вас влаштовує, то ми повинні отримати залишок + сума за пересилання, після цього ми робимо відправку. Надсилання за рахунок клієнта. Час доставки — від двох до чотирьох тижнів.

Увага! При відправці за замовчуванням ми не страхуємо посилку. Якщо потрібно застрахувати – обов’язково скажіть. Але на Укрпошті максимальна сума страховки – 200 євро. За 4 роки у нас не траплялося зникнення посилки. Але я не можу гарантувати якість роботи пошти, тому відповідальність за втрату посилки майстерня не несе.