Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Про нас

JW3A78281

Нашою основною метою є виведення спортивних обладунків на якісно новий рівень. Ці комплекти повинні відповідати запитам бійців, мати прості та елегантні рішення у виробництві, а також бути стилізованими під середньовіччя. Слід зазначити, що поняття "стилізація" охоплює досить широкий спектр. Але ми, розробляючи нові обладунки, використовуємо свій багаторічний досвід у спорті та реконструкції. Так з'явилися такі моделі як рукавиці "Трістан", бацинет і топфхельм "Гріффон" і ще деякі моделі, які намагаються копіювати наші конкуренти. Ми сприймаємо це як похвалу та визнання.

В історичній реконструкції ми намагаємося максимально повторити геометрію та пропорції прикладу-артефакту. Це досить складно, адже паралельно ми ще маємо підігнати обладунок під розміри клієнта. До того ж, часто у нас обмежена кількість фотографій оригіналу, а поїздка в музей для дослідження артефакту, наприклад, до Європи навряд чи буде рентабельною. Тому така робота в основному коштує дорожче, ніж обладунки для спорту. Але не варто забувати, що це більш елітний напрямок.