Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Тест бацинета.

Когда появился порох и пули стали пробивать доспехи – мастера того времени начали делать латы толще.А для проверки кирасы делали тест – стреляли в нее и если сталь не пробивалась, то такой доспех считался годным. Место от пули не исправляли, а оставляли как доказательство качества. На видео – тест оружием которое используется в бугуртах. Фальшион, шестопер, гранд фальшион, полекс, алебарда. Оружие как в средневековье – настоящее, закаленное но без заточки.

Пока тестировали немного повредили и оружие. Сломалось древко алебарды, треснул полекс, отламалась гарда у грандфальшиона.

Не знакомые с ИСБ сразу думают что от таких ударов сразу ломается шея. Шлем сделан так что если немного приподнять плечи, то он упирается в тело. Так можно стоять под алебардами без вреда для здоровья.