Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Смена названия. ArtArmor – ArmorySmith

The ArtArmor Workshop – название под которым мы работали уже более пяти лет, но  к сожалению оно не милозвучное и его трудно запомнить. К тому же разрабатывая новый сайт, мы перешли на приставку .com, вместо com.ua и там это имя было уже занято. На принятие решения у меня было очень мало времени. Дело в том, что при заказе нового сайта, у разработчика  были условия очень быстро составить ключевую информацию по сайту. По сути, у меня был один день. Поэтому было принято решение перелистнуть эту страницу истории и  сделать небольшой ребрендинг.

много

ArmorySmith – наше новое название, но все те же качественные доспехи, для спорта, реконструкции, частных коллекций и выставок. ArmorySmith – более-менее дословный перевод с английского – бронник, доспешник. Думаю, это хорошо подчеркивает нашу деятельность.

 

Royal-Symbols

Также мы немного поменяли логотип. При обновлении я старался сохранить старые наработки и точнее отобразить наше ремесло.