Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Отборочные соревнования Украины на Битву Наций 2018

В Киеве 3го февраля прошли отборочные соревнования между клубами Украины. Бои за право представлять страну были напряженными и агрессивными. Самый впечатляющий бой был между Повстанцами (клубы: Фландрия, Кешиктен, ДЗХ, Золотая Шпора, Тангар, Кнехт, Чорна Галыч, Люксембург, Донецкая Сборная) против Айна-Беры (отдельный респект клубу который может выставить 21го бойца + замены). За целую минуту рубки упал всего один боец! Хотя часто бывает что все заканчивается за 40 секунд. После агрессивной прелюдии парни немного устали, но продолжали сражаться. Алебардисты наносили полуторатонные удары по шлемам , а забегающие сносили с ног отвлекшихся оппонентов. В запале боя бойцы иногда не успевают рассмотреть где свой, где чужой поэтому случались и конфузы.