Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Ковка латных ног в стиле кастенбруст. Рыцарский доспех 15го века.

Доспехи в стиле кастенбрюст встречается на средневековых изображениях. До наших дней практически не сохранилось доспехов этого стиля. И воссоздание возможно только по средневековым статуеткам, барельефам и картинам. Которых сохранилось очень много, что доказывает распространённость данного вида доспехов в Германии и Фландрии первой половины XV века до появления готических доспехов.

Кастенбруст буквальный перевод с немецкого «коробчатая грудь». Помимо коробчатой груди, для этих доспехов были характерны угловатые формы в целом. То есть и колени, и локти, и латные рукавицы выполнялись в характерной геометрии.