Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Ковка средневекового шлема. Турнирный рыцарский армет “Гастон”.

На видео я делаю средневековый армет на базе двух артефактов. Это итальянский саллет(так подписано на фото) и забрало похожее на немецкое. Хоть источником вдохновения служит купол саллета , но скорее всего правильная класификация этого шлема такая – закрытый армет для пешего турнира на булавах. Это не историческая реконструкция. Просто стилизация шлема конца 15го века.

Двойное забрало арметов использывающихся на средневековой войне, а не на турнирах было в своем роде прорывом. При поднятом верхнем забрале рыцарь мог хорошо видит, дышать и слышать, при этом открывалась лишь малая часть головы. Решетчатое забрало идеально подходит для спортивно-рыцарских турниров . Через него отличное дыхание и обзор.