Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Топфхельм “Грифон” з покраскою

Артикул 

Топфхельм “Грифон” з покраскою

Артикул 
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:14 століття
  • Вага:4160 г
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:14 століття
  • Вага:4160 г

Шолом для спорту. Ця версія успішно зарекомендувала себе на міжнародних змаганнях. Топфхельм «Грифон» розроблений на основі турнірних топфхельмів 14-го століття.

Шолом для спорту. Ця версія успішно зарекомендувала себе на міжнародних змаганнях. Топфхельм «Грифон» розроблений на основі турнірних топфхельмів 14-го століття.

Опис

Панове, у майстерні з’явилася окрема послуга. Ви можете замовити фарбування шолома. Наші майстри втілять у життя будь-які ваші ідеї. Все, що потрібно від вас – це надіслати картинку або надати текстовий опис бажаного зображення. Можливо все – від звичайного фарбування бойового шолома до геральдичного щита.
Матеріали: акрил, лаковий маркер, аерозольна емаль.
Ручна робота*.
Якщо у вас немає чітко оформленої ідеї, але є бажання, ми із задоволенням займемося розробкою вашого зображення чи символіки. Не пропустіть можливість зробити свій образ ще більш помітним та впізнаваним. Вартість даної послуги варіюватиметься в залежності від складності зображення та необхідних матеріалів.

*Допуск у зображенні може досягати ±3 мм на 20см

 

jw3a87136

griffontop

Топфхельм (від нім. Topfhelm — «горщиковий шолом» або англ. Great Helm, фр. Grand Helm — великий шолом) — європейський кавалерійський шолом, що з’явився приблизно наприкінці XII століття за часів хрестових походів. За формою циліндричний, горщик, бочкоподібний або у формі усіченого конуса, повністю приховує обличчя власника. Нижче прорізів для очей часто свердлилися невеликі отвори поліпшення вентиляції. Був у широкому вживанні з початку XIII – XIV століть, пізніше замінений штеххельмом.

Топфхельм «Грифон» розроблений на основі турнірних топфхельмів 14 століття. Загалом, це кавалерійські шоломи, але для спортивних піших змагань він також дуже підходить.
Ми додали отвори на забралі для гарного огляду та покращення дихання. Отвори біля вух для покращення слуху. У бою це допоможе чути команди та перемовлятися із союзниками. Шолом зібраний за допомогою електрозварювання замість заклепок. Таке оригінальне рішення збирання дає посилення конструкції. Шолом робиться без шліфування під фарбування. Це знижує ціну і ви зможете розмалювати його на власний розсуд.

Топфхельм «Грифон» настільки успішно показав себе, що тепер нашу модель намагаються копіювати інші майстерні. Купуючи не оригінальний топф, ви можете зіткнутися з тим, що він може не відповідати нашим стандартам.