Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Штурмхауб “Шмідт”

Артикул 

Штурмхауб “Шмідт”

Артикул 
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Німеччина
  • Період використання:16 століття
  • Вага:5000 г в середньому
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Німеччина
  • Період використання:16 століття
  • Вага:5000 г в середньому

Штурмхауб – німецький бургіньот.

Штурмхауб – німецький бургіньот.

Опис

Бургіньоти, або ж німецькою штурмхауб – подальший розвиток арме. Бургіньоти могли бути із забралом – у такому вигляді їх носила кавалерія. У таких шоломах із забралом ходили знамениті залізнобокі Кромвеля.

Забрало знімне. Складається з 4 деталей. Верхні ґрати можуть бути висунуті або опущені при закритому забралі для покращення захисту. Позаду є тримач для плюмажу.

Фіксується на підборідді автентичними зав’язками, а не пряжкою та ремінцем як завжди.

Цей штурмхауб робився з розробки клієнта Андреаса Шмідта з Німеччини. Базою для нього служили два шоломи, які є в прикладах. Забрало було взято від штурмхауба Карла V, який знаходиться у музеї Відня.

18405

4X5uwLy5j2s

 

За особливого бажання такий шолом можна використовувати у боях зі спортивним ухилом, але ми не радимо. Адже зрештою будь-який шолом можна зламати. А складну систему кріплень забрала буде важко лагодити. Для спорту є більш підходящі моделі. Але за рахунок своєї краси цей штурмхауб можна чудово застосувати у фентезі тематиці. Наприклад відтворюючи імперців за Вархаммером.