Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Сабатони «Тристан»

Артикул 

Сабатони «Тристан»

Артикул 
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист стопи
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист стопи
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття

Сабатони “Тристан” – середньовічна стилізація для спорту.

Сабатони “Тристан” – середньовічна стилізація для спорту.

Опис

Сабатони “Тристан” – середньовічна стилізація для спорту. Сабатони не закривають п’яту, тому що йдуть у комплект до гомілок «Тристан», які мають там захист. Ми додали дві пластини зверху на шкіряному ремені для захисту гомілковостопного суглоба, тому що в їх відсутність під час руху виникає щілина між гомілкою та сабатоном. Сабатони пристібаються шкіряним ременем, який охоплює п’яту. Бажано на взуття пришити петельки, щоб цей ремінець не з’їжджав.

Сабатон – англ. Sabaton, він же Соллерет – англ. Solleret – латний черевик. Перші латні сабатони з’явилися в Італії в середині 14-го століття і складалися з 4-5 сегментів, а формою копіювали тодішнє взуття, тобто мали короткий гострий носок. У 15-му столітті в міланських і готичних обладунках сабатони робилися з довгим гострим носком, який для ходьби відстібався. На противагу їм сабатони максиміліанівських обладунків копіювали тодішню моду на взуття і робилися широкими та тупими, через що їх називали «ведмежі лапи». Пізніші сабатони робилися з круглим або злегка загостреним носком і також не довгі.

Схожі товари