Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Ломбардські латні руки “Вальдбург”

Артикул 

Ломбардські латні руки “Вальдбург”

Артикул 
  • Сфера використання:для реконструкції та спорту
  • Зона захисту:захист рук
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття
  • Сфера використання:для реконструкції та спорту
  • Зона захисту:захист рук
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття

Ломбардські латні руки, реконструкція рук з надгробки Георга фон Вальдбурга.

Ломбардські латні руки, реконструкція рук з надгробки Георга фон Вальдбурга.

Опис

 

Обладунок Георга фон Вальдбург-Цайля, зображений на надгробку, поєднує в собі риси італійського та німецького типів.
Георг зображений за традицією із непокритою головою. Зачіска, схожа на сучасні дреди, насправді модні в цей період локони волосся.

При відтворенні даного захисту рук використовувалася додаткова інформація з ломбардських рук, оскільки на надгробку не видно дрібниць. Для цих обладунків характерні великі пластини, які технічно з’єднані і дають хорошу рухливість. Такі обладунки могли собі дозволити багаті люди і, звичайно ж, вони билися верхи. Тому було передбачено знімні посилення. Наприклад, на руках лікоть, а на плечах додаткові пластини. Такі деталі могли витримати потужні удари важкого вершника та підвищити виживання. На той час це було високотехнологічне виробництво.

До речі, це один з варіантів рук, які підходять для реконструкції, кінних турнірів та спортивно-історичного фехтування. Ці ломбардські руки – один із прикладів, за якими ми розробили латний захист для спорту “Тристан”.

ivolvXwc16E1