Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Рукавица “Изольда”

Артикул 

Рукавица “Изольда”

Артикул 
  • Сфера применения:для спорта
  • Вид доспеха:защита кисти
  • Регион:Европа
  • Период применения:15 век
  • Вес:1000г
  • Сфера применения:для спорта
  • Вид доспеха:защита кисти
  • Регион:Европа
  • Период применения:15 век
  • Вес:1000г

Турнирная рукавица.

Турнирная рукавица.

Опис

Рукавица “Изольда” создана на базе средневековых 15го века.
-Крага имеет характерные ребра подчеркивающие изящный манжет, а также усиливающие всю конструкцию.
-Установлена пряжка для застегивания одноручного оружия. Очень удобно в турнире 1 на 1.
-Большой палец сделан из цельного куска металла что хоть и немного сковывает открытие рукавицы, но это совершенно не мешает держать оружие. Принцип защиты большого пальца – такой же как в “Тристанах” – края пальца упираются в оружие и передают удар на тело.

Толщина краги, костяшки и большого пальца – 1,5мм
Толщина фаланговых пластин – 1,2мм

Рукавица перенимает особенности  военного и турнирного снаряжения конца 15го века. По сравнению с рукавицей “Тристан”, “Изольда” имеет более длинный манжет, но меньший угол расширения. То есть совершенно немного ограничивает движения кистью. Но это даже не плохо, опытные бойцы говорят, что так можно лишний раз подстраховать связки. Модель новая и будет постоянно улучшатся, и мы надеемся что “Изольда” станет надежной боевой подругой для современного рыцаря.