Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Горжет і полдрони “Тристан”

Артикул 

Горжет і полдрони “Тристан”

Артикул 
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист плечей та основи шиї
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття
  • Сфера використання:для спорту
  • Зона захисту:захист плечей та основи шиї
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття

Надійна броня шиї та плечей для бугурту

Надійна броня шиї та плечей для бугурту

Опис

Полдрони “Тристан” у зв’язці з горжетом “Тристан” надійно захистять вас у бугуртних боях навіть від найсильніших ударів алебардою. Горжет оснащений спеціальними кріпленнями, за допомогою яких можна пришнурувати його до корпусу спереду та ззаду. Один полдрон пришнуровуються до горжета двома шнурками. Горжет укомплектований додатковим пом’якшенням, щоб відбивати удари дворучною важкою зброєю і зберегти ключиці з шийними хребцями в цілісності.

Схожі товари