Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Бацинет Нюрнберг з привареним забралом

Артикул 

Бацинет Нюрнберг з привареним забралом

Артикул 
  • Сфера використання:спорт
  • Зона захисту:захист голови
  • Вага:5000 г в середньому
  • Сфера використання:спорт
  • Зона захисту:захист голови
  • Вага:5000 г в середньому

Чудовий бацинет для бугуртів і всіх видів середньовічних боїв.

Чудовий бацинет для бугуртів і всіх видів середньовічних боїв.

Опис

Бацинет Нюрнберг – чудовий бацинет для бугуртів і всіх видів середньовічних боїв. Вирізи для очей досить великі, що забезпечує чудовий зір, і є багато вирізів для забезпечення хорошого дихання. Забрало приварено до купола, що робить шолом безпечним і надійним.

Якщо ви хочете поставити запитання, надішліть нам повідомлення на armorysmith@gmail.com.