Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Бацинет “Маріньї”

Артикул 

Бацинет “Маріньї”

Артикул 
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:14 століття
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:14 століття

Типово європейський шолом 14-го століття. Найчастіше такі бацинети були італійського виробництва.

Типово європейський шолом 14-го століття. Найчастіше такі бацинети були італійського виробництва.

Опис

Бацинет “Маріньї” для реконструкції середньовічного лицаря. Забрало знімне, вигляд – хундсгугель. Є латунний плюмажеутримувач. Тридцять одна латунна діжка для бармиці. Забрало сталеве, покрите латунню. За умовчанням шолом не комплектується підшоломником, барміцею та плюмажем (але на фото вони є). За рахунок великої кількості отворів якість дихання та огляду в ньому вища за середню.

DSC_0052

Бацинет – англ. Bascinet – сферо-конічний відкритий шолом 14-15-го століть. Трансформувався з малого шолома (cerveiller), що носять під топфхельмом. Забезпечувався бармицею, міг комплектуватися наносником чи забралом. З середини 14-го століття, коли топфхелми поступово почали виходити з вживання, бацинет стали використовувати як основний шолом, при цьому його виготовляли з плоским (Klappvisier) або гострокінцевим (Hundsgugel) забралом. У 15-му столітті набув більш закругленої форми і став забезпечуватися латним захистом шиї замість барміці. У 16-му столітті терміном bassnet-piece іноді позначали купольну частину шолома.