Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Армет “Аламерсер I”

Артикул 

Армет “Аламерсер I”

Артикул 
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття
  • Вага:4500 г
  • Сфера використання:для реконструкції
  • Зона захисту:захист голови
  • Регіон:Європа
  • Період використання:15 століття
  • Вага:4500 г

Забрало одне. Знімне.

Забрало одне. Знімне.

Опис

Армет “Аламерсер” зроблено за середньовічним артефактом, але було змінено під розміри клієнта. При закритті бічних деталей шолом не можна зняти з голови. Тому тут не потрібне підборіддя. Шолом можна використовувати і у спорті, але краще лише проти легкої зброї. Дворучне може сильно пошкодити такий складний шолом. А “приталеність” шолома до шиї негативно позначається на захисних властивостях проти ударів, що дроблять. Безліч отворів на забралі дозволяє комфортно дивитися та дихати. А невеликий розмір отворів стримує удари, що колють. Тому такий шолом відмінно підходить для боїв із сильним ухилом в історичність із дозволеними колючими ударами та легкою зброєю.

Ms.XIX.17-3_21v

ref_arm_1929-022

 

Армет – англ. Armet – тип кавалерійського шолома 15-16-их століть, з подвійним забралом і захистом для шиї. У конструкції шолома сферичний купол мав жорстку задню частину та рухливий захист обличчя та шиї спереду та з боків, поверх якої опускалося закріплене на куполі забрало. Завдяки такій конструкції шолом давав відмінний захист як у копійній сшибці, так і в рукопашному бою, але був дуже дорогим і тому доступним лише важкій кавалерії.

Схожі товари