Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Репліки для реконструкції

Перед тим як вибрати собі захисний комплект, вам потрібно визначитися, чи займаєтесь ви living history або повноконтактним середньовічним боєм. У першому варіанті вам потрібно дотримуватися у своєму костюмі максимальної історичності, у другому – забезпечити собі захист від травм.

 

Якщо ви вибираєте на перше місце історію – обирайте період, територію, та вивчайте матеріали, артефакти як обладунку, так і костюму з аксесуарами та предметами побуту. Тут вже обирайте самі кого ви хочете реконструювати.

При замовленні обладунку для реконструкції намагайтеся заздалегідь зібрати матеріали по вашому комплекту. Тисячі обладунків по всьому світу зберігаються в музеях і наше завдання полягає в тому, щоб зробити ТІ обладунки за ВАШИМИ мірками. І все це у віддаленому режимі і від оригіналу та від клієнта. Тому від якості та кількості зібраної вами інформації залежить, як виглядатиме виріб.

Якщо ж в першу чергу ви вибираєте захист та спорт захист – ось пару порад.
1. Постарайтеся одразу визначиться у яких номінаціях ви будете брати участь.
2. З якою зброєю ви виходите у масові поєдинки.
3. Виберіть регіон і час під який стилізуватимете свій обладунок.