Тематика фентезі дала потужний поштовх до розвитку хобі так чи інакше пов'язаних із фехтуванням та обладунками. І, звичайно, ми не можемо обійти увагою цей напрямок. Загалом, якщо ви захочете зібрати максимально реалістичний фентезі обладунок - ми до ваших послуг! Тим більше що багато наших обладунків виконані з приємним дизайном і ви можете за допомогою них створити необхідний образ.

Частина наших елементів обладунку цілком підійде і HEMA. Але в майбутньому ми плануємо розробити спеціально для цієї дисципліни рукавиці, лікті, коліна тощо. Цей напрямок фехтування заснований на середньовічних фехтбуках (навчальних книгах) і тут використовуються спеціальні гнучкі і легкі мечі.

У бойовій стилізації ми в першу чергу забезпечуємо захист та зручність. При розробці таких обладунків ми комбінуємо існуючі елементи та частини середньовічних обладунків що існують окремо, але в близьких регіонах та тимчасових рамках.

В історичній реконструкції ми намагаємось максимально повторити геометрію прикладу-артефакту. Складність полягає в тому, що часто приклад і артефакт знаходяться у віддаленому від нас режимі. Тому така робота потребує чималої майстерності.

Знижки для клубів України

АрморіСміт підтримує розвиток спортивно середньовічного бою та реконструкції в Україні, тому ми робимо суттєві знижки для великих, активних та перспективних клубів.

Умови для розгляду надання знижки:
1. Команда має бути з України.
2. Повинна мати сторінки у соцмережах. Як мінімум фейсбук. Наша група повинна бути у вподобаних/рекомендованих. Бажано сайт із посиланням на нас. Ми також зробимо статтю на своєму сайті.
3. Стаж клубу – не менше 3 років. Можемо обговорювати.
4. Команда має активно залучати новачків.
5. Перше замовлення вище 20 000 грн. Можемо обговорювати.
6. Відео відгук після першого замовлення+пост у фейсбуці, відео скинути нам для нашого каналу на ютюб (з нюансами, пропозиціями щодо покращення обладунку потрібно звертатися в майстерню, аналізуючи ваші фідбеки ми краще робимо обладунки).
7. Дуже бажано скидати нам фото в наших обладунках з різних клубних заходів (хорошої якості, які згодом ми можемо використовувати на сайті/інстаграм/фейсбук як приклад із зазначенням клубу)
8. Куплені речі використати особисто, а не для миттєвого перепродажу. Для перепродажу інші умови.
9. Не всі речі будуть зі знижкою. Здебільшого лише ті, що використовуються спорту і не складні.

На даний момент це такі команди:
Фландрія ГС, Тангар, Кешиктен, Айна-Бера, Кнехт, ДЗХ, Золота Шпора, Київ Град, Путивль.
Ми впевнені що це є далеко не всі клуби що ми можемо зробити знижки. Просто з кимось поки що не знайомі. Тому якщо вашого клубу немає в цьому списку – то давайте обговоримо це. Писати сюди armorysmith@gmail.com або за телефоном 0634745967.
Також радимо вступати до цих клубів. Одному важко тренуватися та й їздити на фестивалі веселіше з друзями. Та й як бачите – можна заощадити.

Розглянемо нашу пропозицію на прикладі рукавиці “Трістан”*

Ціна без знижки: Латна рукавиця “Трістан” без шліфування. Ціна за шт.
Ст3 2601 грн
Ст65г 3402 грн
Ст65г із гартуванням 3651 грн

А зі знижкою: Латна рукавиця “Трістан” без шліфування. Ціна за 1 шт.
Ст3 2177 грн
Ст65г 2844 грн
Ст65г із гартуванням 3061 грн

Як бачите різниця у 400-600грн

*ціна не актуальна
Gauntlet-Tristan2